شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

موضوع: تاپیک گروهی "پوست خوب من" | بشتابید!

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

تاپیک گروهی "پوست خوب من" | بشتابید!

میخوایم یه تاپیک گروهی در مورد رسیدگی به پوستمون راه بندازیم. در واقع یه کمپین که هر زیباتنی ای میتونه عضو بشه و بیاد از کارهایی که برای رسیدگی به پوستش انجام میده هر روز یا هر وقت دوست داشت گزارش بده. و با همدیگه بحث و تبادل نظر داشته باشیم.

کساییکه دوست دارن عضو کمپین بشن اعلام کنن و بعدش برنامشون برای رسیدگی به پوست و گزارشاتشون رو اینجا بگن.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

arsheda (08 شهریور 1395),mahbobe (05 شهریور 1395),omberto (05 شهریور 1395),topol (09 شهریور 1395),یکتا اذری (05 شهریور 1395)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط soni24 نمایش پست ها
      آرشیدا جان من خیلی الان از ماسکهای دست ساز خونگی استفاده نمیکنم اما خوب محصولات خوب تو بازار هست کرم روز و شب و کرم مرطوب کننده و دور چشم مهمه.حالا باز دوستان بیشتر میتونن راهنمایی کنن برای ماسک های گیاهی..چند سالته؟

- - - Updated - - -

چون از سی به بالا باید حتما به پوست رسید.من خیلی میترسم که پوستم چروک بشه

- - - Updated - - -

ضد آفتاب بزن.البته پستور درست کردن یه سری از ماسک های خونگی تو نت هست.
      سونی جان ماسک آماده چطور استفاده نمیکنی؟ میتونی ماسک های آماده ی موثری که استفاده کردی رو بگی؟ من هم بخاطر همون خصلت که گفتم نمیتونم 20 دقیقه بیکار بشینم و ماسک رو روی پوستم تحمل کنم، ماسک های طبیعی رو نمیتونم استفاده کنم و مدت هاست تو فکرم ماسک های اماده که حالت کرم باید بمالم روی صورتم و برم به کارهام برسم و بعد بشورم رو تهیه کنم. ماسک های خونگی معمولا اگر بخوای بلند شی باهاشون راه بری و کار انجام بدی میریزن و همه جا رو کثسف میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط arsheda نمایش پست ها
      سلام من 16 سالمه و مشکل من جوشامهههه قبلا نداشتما اما یه مدت کاکایوزیاد خوردم جوش زدم ماسکی برای ان سراغ داری؟
      آرشیدا جان من هم به سن تو که بودم روی بینی و وسط ابروهام جوش میزد. یادمه خیلی دکتر رفتم اما آخر سر چیزی که کمک کرد و حل شد صابون ان جی بود به همراه کرم رازیانه(داروگیاهیا دارن). یه مدت بجای صابون ان جی، نوباکتر هم استفاده کردم خوب بود. ولی ان جی و رازیانه رو با هم استفاده کن فکر میکنم برای تو هم خوب باشه
      وای من الانم اگه یه اپسیلون گردو بخورم جوش میزنم. باورت نمیشه حلاوت خوردن یه تیکه کیک گردویی ندارم. حتما باید گردوهاشو جدا کنم وگرنه اگه یه تیکه گردو خوردم قطعااا جوش میزنم. البته وقتی هم جوش میزنم نهایتا دو تاست که اونم از همون اول که جوشه در میاد سریع روش پنبه ی آغشته به آبلیمو میزنم و بعد هم تا 24 ساعت بعد اینکار رو تکرار میکنم. گاهی پیش اومده جوش بیچاره در نطفه خفه شده! یعنی تا قرمز شده و یه ذره برجسته شده با این روش برگردوندمش سر جاش

ضمنا وقتایی که
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

omberto (09 شهریور 1395),soni24 (09 شهریور 1395),topol (09 شهریور 1395)

arsheda آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      156
      وزن شروع
      67
      وزن هدف
      هدف اول=62 هدف دوم=60هدف اخر=55
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      35
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      سونی جان ماسک آماده چطور استفاده نمیکنی؟ میتونی ماسک های آماده ی موثری که استفاده کردی رو بگی؟ من هم بخاطر همون خصلت که گفتم نمیتونم 20 دقیقه بیکار بشینم و ماسک رو روی پوستم تحمل کنم، ماسک های طبیعی رو نمیتونم استفاده کنم و مدت هاست تو فکرم ماسک های اماده که حالت کرم باید بمالم روی صورتم و برم به کارهام برسم و بعد بشورم رو تهیه کنم. ماسک های خونگی معمولا اگر بخوای بلند شی باهاشون راه بری و کار انجام بدی میریزن و همه جا رو کثسف میکنن

آرشیدا جان من هم به سن تو که بودم روی بینی و وسط ابروهام جوش میزد. یادمه خیلی دکتر رفتم اما آخر سر چیزی که کمک کرد و حل شد صابون ان جی بود به همراه کرم رازیانه(داروگیاهیا دارن). یه مدت بجای صابون ان جی، نوباکتر هم استفاده کردم خوب بود. ولی ان جی و رازیانه رو با هم استفاده کن فکر میکنم برای تو هم خوب باشه
      وای من الانم اگه یه اپسیلون گردو بخورم جوش میزنم. باورت نمیشه حلاوت خوردن یه تیکه کیک گردویی ندارم. حتما باید گردوهاشو جدا کنم وگرنه اگه یه تیکه گردو خوردم قطعااا جوش میزنم. البته وقتی هم جوش میزنم نهایتا دو تاست که اونم از همون اول که جوشه در میاد سریع روش پنبه ی آغشته به آبلیمو میزنم و بعد هم تا 24 ساعت بعد اینکار رو تکرار میکنم. گاهی پیش اومده جوش بیچاره در نطفه خفه شده! یعنی تا قرمز شده و یه ذره برجسته شده با این روش برگردوندمش سر جاش

ضمنا وقتایی که
      سلام عزیزم نه مشکل جوشای من به خاطر سنم نیست تا یه چیزی که طبع گرم دارد میخورم بلافاصله جوش میزنم و این پنبه و ابلیمو هم پیشنهاد خوبیه برای جلوگیری از رشد جوش ها و صابونش را هم داروخانه ها احتمالا دارند و اگریادم بمونه حتما تهیش می کنم
      من می تونم به همه ارزوهام برسم

7. 2 کاربر، ارسال arsheda را لایک کرده اند:

omberto (09 شهریور 1395),soni24 (09 شهریور 1395)

soni24 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      ۱۵۷
      وزن شروع
      ۸۳
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      83۲۸۳
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها

ضمنا وقتایی که
      اره منم نمیتونم ماسک خونگی بزارم.دقیقا درسته.یخته نمیشه کاری انجام داد.ماسک های اماده راحت تره.من از محصولات اوریف لیم استفاده میکنم و خیلی راضیم.ماسک ها و کرم های مختلف برای پوستهای مختلف داره و همینطور اسکراب.اما سینره هم ماسک هاش خوبه و فیمتهاش هم مناسب.سی گل هم اسکراب داره.لیراک هم ماسک خوب داره اما قیمتهاش بالاتره

9. 3 کاربر، ارسال soni24 را لایک کرده اند:

arsheda (09 شهریور 1395),mahbobe (11 شهریور 1395),omberto (09 شهریور 1395)

omberto آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      157
      وزن شروع
      71.5
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      ۶۹
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      من پارسال یه ماسک اماده ایرانی و طبیعی گرفتم به اسم
      I mask
      چند مدل داره من انگور قرمزشو گرفتم به صورت پیل اف هست پارسال 24000 بود امسال شده نزدیک 60 . نوشته ابرسان ولی باز پوست من بعد استفاده خشک بود. نمیدونم چرا هر چی میگن ابرسانه رو پوست من جواب عکس میده .
      این ماسک های اماده نیوا از نظر قیمت تو مایه های همون 70 یا 80 میشه. نگرفتم .
      یه ماسک پیل اف دیگه هم هست ایرانی به اسم highness این زیره 15 تومنه . قصد دارم خیارشو بگیرم . بعدا میام میگم چطوره.
      ماسکا خونگی رو من این کارو میکنم که
      از این دست مال مرطوبا ور میدارم میشورم تا موادش بره بعد اندازه صورتم 4 تکه میکنم . پیشونیم و لپ ها و چانه . دماغم هم با لپا حساب میکنم . بعد خیار و رنده میکنم و اینو میخوابونم تو ابش و میزارم رو پوستم حوله هم میپیچم دور گردنم بعد دراز میکشم و اهنگ مورد علاقمو هم در حال پخش دارم و تنفس عمیق میکنم . مدیتیشن دراز کشیده خخخ. 15 مین . من که موردی ندارم . چون اون دستمالا رو صورتمه زیاد ریختو پاش نمیشه

- - - Updated - - -

نیوا 15 گرمیش 6500 تومن هست و دوبار میشه استفاده کرد . این که گفتم نزدیک 70 میشه قیمت 150 میلشو حساب کردم چون ای ماسک 150 میل بود

11. 5 کاربر، ارسال omberto را لایک کرده اند:

arsheda (09 شهریور 1395),mahbobe (11 شهریور 1395),soni24 (09 شهریور 1395),topol (10 شهریور 1395), Zenith (09 شهریور 1395)

omberto آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      157
      وزن شروع
      71.5
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      ۶۹
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      خب چند وقته این تاپیک از یاد رفته
      من چون پوستم چربه با انواع کرم ها مشکل دارم
      اینسری میخواستم لوسیون ابرسان پوست چرب سی گل بگیرم که متاسفانه چند تا داروخونه رفتم نداشتن یکیشون بجاش بهم کرم فاقد چربی اردن داد حدود 5000 تومان و 45 میل هست
      راضی ام ازش . نرم میکنه و چرب نیست واقعا و یه لایه خیلی کم رو پوستم میزاره . در کل خوبه . اگه اون سی گل رو گیر بیارم میخرم. من کلا محصولات ایرانی میزنم چون به بیشتر محصولات خارجی تو بازار شک دارم اصل باشن
      یه اسکراب گردو شون هم گرفتم واقعا راضیم ازش . قبلا سی گل داشتم انا اون خیلی ملایمه . این قوی تره . سینره هم داشتم
      چندان راضی نبودم .
      این لوسیون صورت و بدن سی گل بوی مارول marvel هم باحاله هم خوشبوعه هم زود جذب میشه . یکی از اشناها گرفته
      به دستم زدم اما به صورتم نه . این هم رفته تو لیست خرید ها ایندم .
      ماسک سفیده تخم مرغ و لیمو هم گذاشتم در طول هفته . عالیه اینم برا پوست چرب
      چند وقت بود به پوستم نرسیده بودم کدر شده بود اما الان شفافه
      خودم کیف میکنم تو اینه میبینم پوستمو خخخ

- - - Updated - - -

فقط این منافذ باز پوست چرب رو مخه که اونم نمیشه چندان کاریش کرد . طبیعت پوست چربه دیگه

omberto آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      157
      وزن شروع
      71.5
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      ۶۹
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      راستی به موهامو دستام هم روغن نارگیل میزنم . زود جذب میشه نسبت به روغنا دیگه . رو موها هم کمتر از روغن بادوم و زیتون حالت سنگینی ایجاد میکنه

pisc.sohrabi آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      7
      سلام چ تاپیک خوبیه
      خوشحالم که به پوستامون اهمیت میدیم و بهشون میرسیم
      من پوستم مختلطه ولی فقط گونه هامه که خشکه، صورتم جوش های سر سیاه داره و منافذ باز داشتم و گاهی جوش میزنه
      من برای منافذ باز از تونر زون استاپ و ماسک پیل آف مارک بلیتا استفاده میکنم خیلی بهتر شدم هم جوش های سرسیاهم رفته هم نسبتا منافذم بسته شده
      برای رطوبت رسانی و انرژی زایی پوستم هم از کرم روز کیوتن استفاده میکنم چون پوستهای چرب فقط به آب رسانی نیاز دارن و پوستهای خشک نیاز به تغدیه رسانی دارند و کرم شب براشون خوبه

راستی جنس موهام هم چربه و نازک خیلی شامپو های مختلفی استفاده کردم که تاثیری نداشن ( پرژک و سینره و داوو و ایپک )تا اینکه شامپو کیوتن رو بهم معرفی کردن و استفاده کردم و فوق العاده خوب بوده برام

و پوست بدنم نستا خشکه و براش از کرم تونیک هندوانه استفاده میکنم که هم رطوبت رسانی میکنه هم نرم وو لطیف و شاداب میشه در کنار اون یه عطر خاصی هم داره که مدت زیادی میمونه

ضد آفتاب هم همیشه استفاده میکنم و بعد از اون از کرم پودر آرایشی درمانی که پایش گیاهیه و ضد چین و چروکه
      برای دور چشمم هم که بخاطر نوع لبخند یکمی خط میافته از آیس ژل استفاده میکنم بهش حس خوبی دارم اما هنوز دورش تموم نشده که نتیجشو بگم
      در برف سپیدی پیداست و در فرد چهره و زیبایش . تو نیز با نمای سپید چهره ات . با برف هماهنگ شو !

15. کاربر زیر پست pisc.sohrabi را لایک کرده است:

omberto (17 آبان 1395)

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12